3D mapa Şahabettin

Satelitní mapa Şahabettin

název bez diakritiky: Sahabettin
správní zařazení: Erzurum, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 39° 18' 0" North, 41° 56' 0" East

Şahabettin a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SahabettinVítejte na stránce věnované satelitní mapě Şahabettin. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sahabettin, administrativně je místo zařazeno do oblasti Erzurum, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 18' 0" North, 41° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Şahabettin v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Şahabettin

Hotely Şahabettin: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Şahabettin: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Şahabettin, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Şahabettin Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Şahabettin. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Şahabettin

3D mapa Şahabettin v Google Earth

satelitní 3D mapa Şahabettin, Turecko

3D mapa ŞahabettinGoogle Earth – podívejte se na Şahabettin z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Şahabettin dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Şahabettin shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Şahabettin, Turecko v Google Earth »

Letiště Şahabettin a okolí

Letiště ve městě Şahabettin a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Şahabettin říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Şahabettin (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Şahabettin a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Şahabettin

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Şahabettin: textový odkaz

satelitní mapu Şahabettin: obrázkový odkaz

satelitní mapu Şahabettin

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Şahabettin: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Şahabettin: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Şahabettin: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Belavabary v oblasti Moramanga, Toamasina, Madagaskar
  2. Noria v oblasti La Colorada, Sonora, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.