3D mapa Galata

Satelitní mapa Galata

název bez diakritiky: Galata
správní zařazení: Istanbul, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 41° 1' 0" North, 28° 58' 0" East

Galata a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GalataVítejte na stránce věnované satelitní mapě Galata. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Galata, administrativně je místo zařazeno do oblasti Istanbul, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 1' 0" North, 28° 58' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Galata v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Galata

Hotely Galata: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Galata: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Galata, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Galata Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Galata. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Galata

3D mapa Galata v Google Earth

satelitní 3D mapa Galata, Turecko

3D mapa GalataGoogle Earth – podívejte se na Galata z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Galata dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Galata shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Galata, Turecko v Google Earth »

Letiště Galata a okolí

Letiště ve městě Galata a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Galata říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Galata (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Galata a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Galata

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Galata: textový odkaz

satelitní mapu Galata: obrázkový odkaz

satelitní mapu Galata

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Galata: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Galata: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Galata: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pakulla v oblasti Tangail Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  2. Orlea v oblasti Olt, Rumunsko
  3. Santa Rosa v oblasti Terrabona, Matagalpa, Nikaragua

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.