3D mapa Azıtepe

Satelitní mapa Azıtepe

název bez diakritiky: Azitepe
správní zařazení: Manisa, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 38° 19' 0" North, 28° 25' 0" East

Azıtepe a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AzitepeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Azıtepe. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Azitepe, administrativně je místo zařazeno do oblasti Manisa, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 19' 0" North, 28° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Azıtepe v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Azıtepe

Hotely Azıtepe: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Azıtepe: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Azıtepe, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Azıtepe Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Azıtepe. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Azıtepe

3D mapa Azıtepe v Google Earth

satelitní 3D mapa Azıtepe, Turecko

3D mapa AzıtepeGoogle Earth – podívejte se na Azıtepe z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Azıtepe dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Azıtepe shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Azıtepe, Turecko v Google Earth »

Letiště Azıtepe a okolí

Letiště ve městě Azıtepe a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Azıtepe říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Azıtepe (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Azıtepe a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Azıtepe

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Azıtepe: textový odkaz

satelitní mapu Azıtepe: obrázkový odkaz

satelitní mapu Azıtepe

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Azıtepe: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Azıtepe: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Azıtepe: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Villeroy v oblasti Amiens, Somme, Picardie, Francie
  2. Changp'a v oblasti Kyongsangbuk-Do, Korejská republika
  3. San Miguel v oblasti Lavalle, Mendoza, Argentina
  4. Grenine v oblasti Zavala, Inhambane, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.