3D mapa Şahyar

Satelitní mapa Şahyar

název bez diakritiky: Sahyar
správní zařazení: Manisa, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 38° 22' 0" North, 28° 27' 0" East

Şahyar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SahyarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Şahyar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sahyar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Manisa, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 22' 0" North, 28° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Şahyar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Şahyar

Hotely Şahyar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Şahyar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Şahyar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Şahyar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Şahyar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Şahyar

3D mapa Şahyar v Google Earth

satelitní 3D mapa Şahyar, Turecko

3D mapa ŞahyarGoogle Earth – podívejte se na Şahyar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Şahyar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Şahyar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Şahyar, Turecko v Google Earth »

Letiště Şahyar a okolí

Letiště ve městě Şahyar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Şahyar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Şahyar (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Şahyar a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Şahyar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Şahyar: textový odkaz

satelitní mapu Şahyar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Şahyar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Şahyar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Şahyar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Şahyar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Stemechy v oblasti Třebíč, Vysočina, Česká republika
  2. Belgooly v oblasti Cork, South West, Irsko
  3. Douar Drissine v oblasti El Kelaa, Tensift, Maroko
  4. Atocha v oblasti Ambato, Tungurahua, Ekvádor
  5. Sintiou Bokar Ali v oblasti Tambacounda, Senegal
  6. KuJaho v oblasti Cacaduglengrey, Eastern Cape, Jižní Afrika
  7. Sutunta Bajo v oblasti Espinar, Cuzco, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.