3D mapa Tatarkale

Satelitní mapa Tatarkale

název bez diakritiky: Tatarkale
správní zařazení: Samsun, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 41° 8' 0" North, 35° 39' 0" East

Tatarkale a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TatarkaleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tatarkale. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tatarkale, administrativně je místo zařazeno do oblasti Samsun, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 8' 0" North, 35° 39' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tatarkale v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tatarkale

Hotely Tatarkale: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tatarkale: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tatarkale, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tatarkale Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tatarkale. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tatarkale

3D mapa Tatarkale v Google Earth

satelitní 3D mapa Tatarkale, Turecko

3D mapa TatarkaleGoogle Earth – podívejte se na Tatarkale z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tatarkale dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tatarkale shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tatarkale, Turecko v Google Earth »

Letiště Tatarkale a okolí

Letiště ve městě Tatarkale a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tatarkale říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tatarkale (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tatarkale a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tatarkale

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tatarkale: textový odkaz

satelitní mapu Tatarkale: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tatarkale

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tatarkale: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tatarkale: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tatarkale: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kodiam v oblasti Tambacounda, Senegal
  2. Nayouri v oblasti Matiacoali, Gourma, Burkina Faso
  3. Ingstarbo v oblasti Tierp Kommun, Uppsala Lan, Švédsko
  4. Jose Viana v oblasti Itinga, Minas Gerais, Brazílie
  5. Achirik v oblasti Ladakh (Leh), Jammu and Kashmir, Indie
  6. Nevern v oblasti Pembrokeshire - Sir Benfro, Wales, Wales, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.