3D mapa Kıranköy

Satelitní mapa Kıranköy

název bez diakritiky: Kirankoy
správní zařazení: Usak, Turecko, Asie
zeměpisná poloha: 38° 26' 55" North, 28° 55' 0" East

Kıranköy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KirankoyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kıranköy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kirankoy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Usak, Turecko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 26' 55" North, 28° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kıranköy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kıranköy

Hotely Kıranköy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kıranköy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kıranköy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kıranköy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kıranköy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kıranköy

3D mapa Kıranköy v Google Earth

satelitní 3D mapa Kıranköy, Turecko

3D mapa KıranköyGoogle Earth – podívejte se na Kıranköy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kıranköy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kıranköy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kıranköy, Turecko v Google Earth »

Letiště Kıranköy a okolí

Letiště ve městě Kıranköy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kıranköy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kıranköy (Turecko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kıranköy a celou oblast Turecko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kıranköy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kıranköy: textový odkaz

satelitní mapu Kıranköy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kıranköy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kıranköy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kıranköy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kıranköy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Vastinki v oblasti Keski-Suomi, Lansi-Suomi, Finsko
  2. Kentchurch v oblasti County of Herefordshire, West Midlands, England, Velká Británie
  3. Juceva v oblasti Ludzas, Lotyšsko
  4. Malica Brdo v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.