3D mapa Karnas

Satelitní mapa Karnas

název bez diakritiky: Karnas
správní zařazení: Chardzhou, Turkmenistán, Asie
zeměpisná poloha: 37° 31' 13" North, 65° 56' 9" East

Karnas a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KarnasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Karnas. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Karnas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chardzhou, Turkmenistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 31' 13" North, 65° 56' 9" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Karnas v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Karnas

Hotely Karnas: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Karnas: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Karnas, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Karnas Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Karnas. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Karnas

3D mapa Karnas v Google Earth

satelitní 3D mapa Karnas, Turkmenistán

3D mapa KarnasGoogle Earth – podívejte se na Karnas z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Karnas dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Karnas shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Karnas, Turkmenistán v Google Earth »

Letiště Karnas a okolí

Letiště ve městě Karnas a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Karnas říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Karnas (Turkmenistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Karnas a celou oblast Turkmenistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Karnas

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Karnas: textový odkaz

satelitní mapu Karnas: obrázkový odkaz

satelitní mapu Karnas

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Karnas: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Karnas: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Karnas: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Canita v oblasti San Juan, Dominikánská republika
  2. Gvozdeni Brodaric Most v oblasti Split-Dalmatija, Chorvatsko
  3. Vichy v oblasti Vichy, Allier, Auvergne, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.