3D mapa Dnipropetrovs'k

Satelitní mapa Dnipropetrovs'k

název bez diakritiky: Dnipropetrovs'k
správní zařazení: Dnipropetrovska, Ukrajina, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 27' 0" North, 34° 59' 0" East

Dnipropetrovs'k a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dnipropetrovs'kVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dnipropetrovs'k. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dnipropetrovs'k, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dnipropetrovska, Ukrajina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 27' 0" North, 34° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dnipropetrovs'k v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dnipropetrovs'k

Hotely Dnipropetrovs'k: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dnipropetrovs'k: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dnipropetrovs'k, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dnipropetrovs'k Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dnipropetrovs'k. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Dnipropetrovs'k

3D mapa Dnipropetrovs'k v Google Earth

satelitní 3D mapa Dnipropetrovs'k, Ukrajina

3D mapa Dnipropetrovs'kGoogle Earth – podívejte se na Dnipropetrovs'k z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dnipropetrovs'k dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dnipropetrovs'k shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dnipropetrovs'k, Ukrajina v Google Earth »

Letiště Dnipropetrovs'k a okolí

Letiště ve městě Dnipropetrovs'k a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dnipropetrovs'k říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dnipropetrovs'k (Ukrajina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dnipropetrovs'k a celou oblast Ukrajina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dnipropetrovs'k

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dnipropetrovs'k: textový odkaz

satelitní mapu Dnipropetrovs'k: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dnipropetrovs'k

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dnipropetrovs'k: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dnipropetrovs'k: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dnipropetrovs'k: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Phumi Thkaol v oblasti Krakor, Pursat, Kambodža
  2. Paje v oblasti Zansibar South, Kusini Unguja, Tanzanie
  3. Shalizhai v oblasti Fengcheng, Liaoning, Čína
  4. Matakahun v oblasti Kenema, Eastern, Sierra Leone

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.