3D mapa Golosko-Maloye

Satelitní mapa Golosko-Maloye

název bez diakritiky: Golosko-Maloye
správní zařazení: Lvivska, Ukrajina, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 52' 0" North, 24° 1' 0" East

Golosko-Maloye a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Golosko-MaloyeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Golosko-Maloye. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Golosko-Maloye, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lvivska, Ukrajina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 52' 0" North, 24° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Golosko-Maloye v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Golosko-Maloye

Hotely Golosko-Maloye: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Golosko-Maloye: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Golosko-Maloye, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Golosko-Maloye Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Golosko-Maloye. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Golosko-Maloye

3D mapa Golosko-Maloye v Google Earth

satelitní 3D mapa Golosko-Maloye, Ukrajina

3D mapa Golosko-MaloyeGoogle Earth – podívejte se na Golosko-Maloye z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Golosko-Maloye dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Golosko-Maloye shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Golosko-Maloye, Ukrajina v Google Earth »

Letiště Golosko-Maloye a okolí

Letiště ve městě Golosko-Maloye a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Golosko-Maloye říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Golosko-Maloye (Ukrajina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Golosko-Maloye a celou oblast Ukrajina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Golosko-Maloye

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Golosko-Maloye: textový odkaz

satelitní mapu Golosko-Maloye: obrázkový odkaz

satelitní mapu Golosko-Maloye

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Golosko-Maloye: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Golosko-Maloye: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Golosko-Maloye: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ngouissi v oblasti Louga, Senegal
  2. Himmiste v oblasti Veriora, Polva, Estonsko
  3. Talitsa v oblasti Yurevskiy rayon, Ivanovskaya Oblast, Rusko
  4. Fazenda Adelaide v oblasti Pango Aluquem, Cuanza Norte, Angola
  5. Juvanadammet v oblasti Solleftea Kommun, Vasternorrlands Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.