3D mapa Soltyska Gura

Satelitní mapa Soltyska Gura

název bez diakritiky: Soltyska Gura
správní zařazení: Lvivska, Ukrajina, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 26' 0" North, 23° 27' 0" East

Soltyska Gura a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Soltyska GuraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Soltyska Gura. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Soltyska Gura, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lvivska, Ukrajina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 26' 0" North, 23° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Soltyska Gura v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Soltyska Gura

Hotely Soltyska Gura: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Soltyska Gura: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Soltyska Gura, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Soltyska Gura Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Soltyska Gura. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Soltyska Gura

3D mapa Soltyska Gura v Google Earth

satelitní 3D mapa Soltyska Gura, Ukrajina

3D mapa Soltyska GuraGoogle Earth – podívejte se na Soltyska Gura z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Soltyska Gura dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Soltyska Gura shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Soltyska Gura, Ukrajina v Google Earth »

Letiště Soltyska Gura a okolí

Letiště ve městě Soltyska Gura a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Soltyska Gura říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Soltyska Gura (Ukrajina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Soltyska Gura a celou oblast Ukrajina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Soltyska Gura

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Soltyska Gura: textový odkaz

satelitní mapu Soltyska Gura: obrázkový odkaz

satelitní mapu Soltyska Gura

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Soltyska Gura: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Soltyska Gura: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Soltyska Gura: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hayzan v oblasti Nakhal, Al Batnah, Omán
  2. Cuong Linh v oblasti Di Linh, Lam Dong, Vietnam
  3. Joiner v oblasti Mississippi County, Arkansas, Spojené státy americké
  4. Gryt v oblasti Valdemarsvik Kommun, Ostergotlands Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.