3D mapa Soroki-L'vovskiye

Satelitní mapa Soroki-L'vovskiye

název bez diakritiky: Soroki-L'vovskiye
správní zařazení: Lvivska, Ukrajina, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 52' 0" North, 24° 8' 0" East

Soroki-L'vovskiye a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Soroki-L'vovskiyeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Soroki-L'vovskiye. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Soroki-L'vovskiye, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lvivska, Ukrajina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 52' 0" North, 24° 8' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Soroki-L'vovskiye v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Soroki-L'vovskiye

Hotely Soroki-L'vovskiye: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Soroki-L'vovskiye: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Soroki-L'vovskiye, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Soroki-L'vovskiye Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Soroki-L'vovskiye. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Soroki-L'vovskiye

3D mapa Soroki-L'vovskiye v Google Earth

satelitní 3D mapa Soroki-L'vovskiye, Ukrajina

3D mapa Soroki-L'vovskiyeGoogle Earth – podívejte se na Soroki-L'vovskiye z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Soroki-L'vovskiye dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Soroki-L'vovskiye shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Soroki-L'vovskiye, Ukrajina v Google Earth »

Letiště Soroki-L'vovskiye a okolí

Letiště ve městě Soroki-L'vovskiye a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Soroki-L'vovskiye říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Soroki-L'vovskiye (Ukrajina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Soroki-L'vovskiye a celou oblast Ukrajina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Soroki-L'vovskiye

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Soroki-L'vovskiye: textový odkaz

satelitní mapu Soroki-L'vovskiye: obrázkový odkaz

satelitní mapu Soroki-L'vovskiye

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Soroki-L'vovskiye: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Soroki-L'vovskiye: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Soroki-L'vovskiye: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tow 'Ali-ye 'Olya v oblasti East Azarbayejan, Írán
  2. Bozhedarovka v oblasti Dnipropetrovska, Ukrajina
  3. Kot v oblasti Peshawar, N.W.F.P., Pákistán
  4. Zulesk v oblasti Horasan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.