3D mapa Kriven'ki

Satelitní mapa Kriven'ki

název bez diakritiky: Kriven'ki
správní zařazení: Ternopilska, Ukrajina, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 0' 0" North, 26° 6' 0" East

Kriven'ki a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kriven'kiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kriven'ki. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kriven'ki, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ternopilska, Ukrajina, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 0' 0" North, 26° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kriven'ki v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kriven'ki

Hotely Kriven'ki: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kriven'ki: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kriven'ki, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kriven'ki Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kriven'ki. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kriven'ki

3D mapa Kriven'ki v Google Earth

satelitní 3D mapa Kriven'ki, Ukrajina

3D mapa Kriven'kiGoogle Earth – podívejte se na Kriven'ki z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kriven'ki dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kriven'ki shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kriven'ki, Ukrajina v Google Earth »

Letiště Kriven'ki a okolí

Letiště ve městě Kriven'ki a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kriven'ki říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kriven'ki (Ukrajina)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kriven'ki a celou oblast Ukrajina. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kriven'ki

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kriven'ki: textový odkaz

satelitní mapu Kriven'ki: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kriven'ki

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kriven'ki: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kriven'ki: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kriven'ki: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Palmeiras v oblasti Macae, Rio de Janeiro, Brazílie
  2. La Isla v oblasti Constitucion, Talca, Chile
  3. Dulab v oblasti Fars, Írán
  4. Movi v oblasti Chimbu, Papua Nová Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.