3D mapa Ak-Dzhangal'

Satelitní mapa Ak-Dzhangal'

název bez diakritiky: Ak-Dzhangal'
správní zařazení: Kashkadarya, Uzbekistán, Asie
zeměpisná poloha: 39° 2' 35" North, 65° 28' 39" East

Ak-Dzhangal' a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ak-Dzhangal'Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Ak-Dzhangal'. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ak-Dzhangal', administrativně je místo zařazeno do oblasti Kashkadarya, Uzbekistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 2' 35" North, 65° 28' 39" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ak-Dzhangal' v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ak-Dzhangal'

Hotely Ak-Dzhangal': rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ak-Dzhangal': garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ak-Dzhangal', od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ak-Dzhangal' Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ak-Dzhangal'. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ak-Dzhangal'

3D mapa Ak-Dzhangal' v Google Earth

satelitní 3D mapa Ak-Dzhangal', Uzbekistán

3D mapa Ak-Dzhangal'Google Earth – podívejte se na Ak-Dzhangal' z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ak-Dzhangal' dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ak-Dzhangal' shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ak-Dzhangal', Uzbekistán v Google Earth »

Letiště Ak-Dzhangal' a okolí

Letiště ve městě Ak-Dzhangal' a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ak-Dzhangal' říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ak-Dzhangal' (Uzbekistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ak-Dzhangal' a celou oblast Uzbekistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ak-Dzhangal'

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ak-Dzhangal': textový odkaz

satelitní mapu Ak-Dzhangal': obrázkový odkaz

satelitní mapu Ak-Dzhangal'

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ak-Dzhangal': malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ak-Dzhangal': středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ak-Dzhangal': velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fraurombach v oblasti Vogelsbergkreis, Giesharpen, Hessen, Německo
  2. `Ali Hasan v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán
  3. Kayadoven v oblasti Kars, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.