3D mapa Kaftar-Khana

Satelitní mapa Kaftar-Khana

název bez diakritiky: Kaftar-Khana
správní zařazení: Samarkand, Uzbekistán, Asie
zeměpisná poloha: 39° 38' 0" North, 67° 1' 0" East

Kaftar-Khana a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kaftar-KhanaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kaftar-Khana. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kaftar-Khana, administrativně je místo zařazeno do oblasti Samarkand, Uzbekistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 38' 0" North, 67° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kaftar-Khana v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kaftar-Khana

Hotely Kaftar-Khana: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kaftar-Khana: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kaftar-Khana, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kaftar-Khana Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kaftar-Khana. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kaftar-Khana

3D mapa Kaftar-Khana v Google Earth

satelitní 3D mapa Kaftar-Khana, Uzbekistán

3D mapa Kaftar-KhanaGoogle Earth – podívejte se na Kaftar-Khana z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kaftar-Khana dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kaftar-Khana shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kaftar-Khana, Uzbekistán v Google Earth »

Letiště Kaftar-Khana a okolí

Letiště ve městě Kaftar-Khana a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kaftar-Khana říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kaftar-Khana (Uzbekistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kaftar-Khana a celou oblast Uzbekistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kaftar-Khana

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kaftar-Khana: textový odkaz

satelitní mapu Kaftar-Khana: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kaftar-Khana

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kaftar-Khana: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kaftar-Khana: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kaftar-Khana: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pajuin v oblasti San Marcos de Sierra, Intibuca, Honduras
  2. Irodo v oblasti Antsiranana Rural, Antsiranana, Madagaskar
  3. Mazieras v oblasti Bergerac, Dordogne, Aquitaine, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.