3D mapa Takchilik

Satelitní mapa Takchilik

název bez diakritiky: Takchilik
správní zařazení: Syrdarya, Uzbekistán, Asie
zeměpisná poloha: 40° 8' 0" North, 67° 53' 0" East

Takchilik a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TakchilikVítejte na stránce věnované satelitní mapě Takchilik. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Takchilik, administrativně je místo zařazeno do oblasti Syrdarya, Uzbekistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 8' 0" North, 67° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Takchilik v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Takchilik

Hotely Takchilik: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Takchilik: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Takchilik, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Takchilik Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Takchilik. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Takchilik

3D mapa Takchilik v Google Earth

satelitní 3D mapa Takchilik, Uzbekistán

3D mapa TakchilikGoogle Earth – podívejte se na Takchilik z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Takchilik dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Takchilik shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Takchilik, Uzbekistán v Google Earth »

Letiště Takchilik a okolí

Letiště ve městě Takchilik a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Takchilik říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Takchilik (Uzbekistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Takchilik a celou oblast Uzbekistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Takchilik

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Takchilik: textový odkaz

satelitní mapu Takchilik: obrázkový odkaz

satelitní mapu Takchilik

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Takchilik: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Takchilik: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Takchilik: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kilembo v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Paccha v oblasti Yauli, Junin, Peru
  3. Yaleri Kurnawa v oblasti Konduga, Borno, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.