3D mapa Tashkent

Satelitní mapa Tashkent

název bez diakritiky: Tashkent
správní zařazení: Tashkent Oblast, Uzbekistán, Asie
zeměpisná poloha: 41° 19' 0" North, 69° 15' 0" East

Tashkent a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TashkentVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tashkent. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tashkent, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tashkent Oblast, Uzbekistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 19' 0" North, 69° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tashkent v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tashkent

Hotely Tashkent: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tashkent: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tashkent, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tashkent Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tashkent. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Tashkent

3D mapa Tashkent v Google Earth

satelitní 3D mapa Tashkent, Uzbekistán

3D mapa TashkentGoogle Earth – podívejte se na Tashkent z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tashkent dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tashkent shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tashkent, Uzbekistán v Google Earth »

Letiště Tashkent a okolí

Letiště ve městě Tashkent a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tashkent říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tashkent (Uzbekistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tashkent a celou oblast Uzbekistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tashkent

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tashkent: textový odkaz

satelitní mapu Tashkent: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tashkent

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tashkent: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tashkent: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tashkent: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Moyibo v oblasti Moyamba, Southern, Sierra Leone
  2. Tierras Moradas v oblasti Gral. Joaquin Amaro, Zacatecas, Mexiko
  3. Makkhan Bela v oblasti Muzaffargarh, Punjab, Pákistán
  4. Brunnsnas v oblasti Ulricehamn Kommun, Alvsborgs Lan, Švédsko
  5. Zayel'nik v oblasti Mahilyow, Bělorusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.