3D mapa Toshkent

Satelitní mapa Toshkent

název bez diakritiky: Toshkent
správní zařazení: Tashkent Oblast, Uzbekistán, Asie
zeměpisná poloha: 41° 19' 0" North, 69° 15' 0" East

Toshkent a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ToshkentVítejte na stránce věnované satelitní mapě Toshkent. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Toshkent, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tashkent Oblast, Uzbekistán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 19' 0" North, 69° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Toshkent v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Toshkent

Hotely Toshkent: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Toshkent: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Toshkent, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Toshkent Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Toshkent. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Toshkent

3D mapa Toshkent v Google Earth

satelitní 3D mapa Toshkent, Uzbekistán

3D mapa ToshkentGoogle Earth – podívejte se na Toshkent z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Toshkent dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Toshkent shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Toshkent, Uzbekistán v Google Earth »

Letiště Toshkent a okolí

Letiště ve městě Toshkent a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Toshkent říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Toshkent (Uzbekistán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Toshkent a celou oblast Uzbekistán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Toshkent

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Toshkent: textový odkaz

satelitní mapu Toshkent: obrázkový odkaz

satelitní mapu Toshkent

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Toshkent: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Toshkent: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Toshkent: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Llano Hilera v oblasti Dist. Juchitan, Oaxaca, Mexiko
  2. Hardys v oblasti Wyoming County, New York, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.