3D mapa Dingle

Satelitní mapa Dingle

název bez diakritiky: Dingle
správní zařazení: Liverpool, North West, England, Velká Británie, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 23' 0" North, 2° 57' 0" West

Dingle a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DingleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dingle. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dingle, administrativně je místo zařazeno do oblasti Liverpool, North West, England, Velká Británie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 23' 0" North, 2° 57' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dingle v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dingle

Hotely Dingle: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dingle: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dingle, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dingle Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dingle. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dingle

3D mapa Dingle v Google Earth

satelitní 3D mapa Dingle, Velká Británie

3D mapa DingleGoogle Earth – podívejte se na Dingle z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dingle dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dingle shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dingle, Velká Británie v Google Earth »

Letiště Dingle a okolí

Letiště ve městě Dingle a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dingle říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dingle (Velká Británie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dingle a celou oblast Velká Británie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dingle

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dingle: textový odkaz

satelitní mapu Dingle: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dingle

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dingle: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dingle: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dingle: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Buritizinho II v oblasti S.Q. Do Maranhao, Maranhao, Brazílie
  2. Godiwala v oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán
  3. Kovacevci v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  4. La Julia v oblasti Pinar del Rio, Kuba
  5. Payveren v oblasti Erzurum, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.