3D mapa Covent Garden

Satelitní mapa Covent Garden

název bez diakritiky: Covent Garden
správní zařazení: City of Westminster, South East, England, Velká Británie, Evropa
zeměpisná poloha: 51° 30' 0" North, 0° 80' 0" West

Covent Garden a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Covent GardenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Covent Garden. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Covent Garden, administrativně je místo zařazeno do oblasti City of Westminster, South East, England, Velká Británie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 30' 0" North, 0° 80' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Covent Garden v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Covent Garden

Hotely Covent Garden: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Covent Garden: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Covent Garden, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Covent Garden Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Covent Garden. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Covent Garden

3D mapa Covent Garden v Google Earth

satelitní 3D mapa Covent Garden, Velká Británie

3D mapa Covent GardenGoogle Earth – podívejte se na Covent Garden z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Covent Garden dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Covent Garden shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Covent Garden, Velká Británie v Google Earth »

Letiště Covent Garden a okolí

Letiště ve městě Covent Garden a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Covent Garden říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Covent Garden (Velká Británie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Covent Garden a celou oblast Velká Británie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Covent Garden

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Covent Garden: textový odkaz

satelitní mapu Covent Garden: obrázkový odkaz

satelitní mapu Covent Garden

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Covent Garden: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Covent Garden: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Covent Garden: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rock Glen v oblasti Wyoming County, New York, Spojené státy americké
  2. Burke v oblasti Angelina County, Texas, Spojené státy americké
  3. Los Angeles v oblasti Yabucoa Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké
  4. Ban Tham Man v oblasti Ky Son, Nghe An, Vietnam
  5. Matapedia v oblasti Restigouche County, New Brunswick, Kanada

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.