3D mapa Thames Haven

Satelitní mapa Thames Haven

název bez diakritiky: Thames Haven
správní zařazení: Medway Towns, South East, England, Velká Británie, Evropa
zeměpisná poloha: 51° 29' 0" North, 0° 30' 0" East

Thames Haven a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Thames HavenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Thames Haven. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Thames Haven, administrativně je místo zařazeno do oblasti Medway Towns, South East, England, Velká Británie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 29' 0" North, 0° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Thames Haven v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Thames Haven

Hotely Thames Haven: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Thames Haven: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Thames Haven, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Thames Haven Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Thames Haven. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Thames Haven

3D mapa Thames Haven v Google Earth

satelitní 3D mapa Thames Haven, Velká Británie

3D mapa Thames HavenGoogle Earth – podívejte se na Thames Haven z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Thames Haven dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Thames Haven shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Thames Haven, Velká Británie v Google Earth »

Letiště Thames Haven a okolí

Letiště ve městě Thames Haven a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Thames Haven říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Thames Haven (Velká Británie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Thames Haven a celou oblast Velká Británie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Thames Haven

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Thames Haven: textový odkaz

satelitní mapu Thames Haven: obrázkový odkaz

satelitní mapu Thames Haven

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Thames Haven: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Thames Haven: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Thames Haven: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Njewote v oblasti Kailahun, Eastern, Sierra Leone
  2. Vol'nyy v oblasti Kashirskiy rayon, Voronezhskaya Oblast, Rusko
  3. Level Cross v oblasti Surry County, North Carolina, Spojené státy americké
  4. Los Algarbes v oblasti Sevilla, Andalucia, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.