3D mapa Maesbury

Satelitní mapa Maesbury

název bez diakritiky: Maesbury
správní zařazení: Shropshire County, West Midlands, England, Velká Británie, Evropa
zeměpisná poloha: 52° 49' 0" North, 3° 1' 0" West

Maesbury a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MaesburyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Maesbury. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Maesbury, administrativně je místo zařazeno do oblasti Shropshire County, West Midlands, England, Velká Británie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 52° 49' 0" North, 3° 1' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Maesbury v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Maesbury

Hotely Maesbury: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Maesbury: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Maesbury, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Maesbury Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Maesbury. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Maesbury

3D mapa Maesbury v Google Earth

satelitní 3D mapa Maesbury, Velká Británie

3D mapa MaesburyGoogle Earth – podívejte se na Maesbury z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Maesbury dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Maesbury shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Maesbury, Velká Británie v Google Earth »

Letiště Maesbury a okolí

Letiště ve městě Maesbury a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Maesbury říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Maesbury (Velká Británie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Maesbury a celou oblast Velká Británie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Maesbury

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Maesbury: textový odkaz

satelitní mapu Maesbury: obrázkový odkaz

satelitní mapu Maesbury

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Maesbury: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Maesbury: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Maesbury: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ongsang v oblasti Mong Kung, Shan, Barma
  2. Ngindo v oblasti Coast, Keňa
  3. Hazir Pir Camp v oblasti Kurram, F.a.T.a., Pákistán
  4. Petropolis v oblasti Petropolis, Rio de Janeiro, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.