3D mapa Newton Kyme

Satelitní mapa Newton Kyme

název bez diakritiky: Newton Kyme
správní zařazení: North Yorkshire County, Yorkshire and Humberside, England, Velká Británie, Evropa
zeměpisná poloha: 53° 54' 0" North, 1° 18' 0" West

Newton Kyme a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Newton KymeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Newton Kyme. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Newton Kyme, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Yorkshire County, Yorkshire and Humberside, England, Velká Británie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 54' 0" North, 1° 18' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Newton Kyme v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Newton Kyme

Hotely Newton Kyme: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Newton Kyme: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Newton Kyme, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Newton Kyme Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Newton Kyme. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Newton Kyme

3D mapa Newton Kyme v Google Earth

satelitní 3D mapa Newton Kyme, Velká Británie

3D mapa Newton KymeGoogle Earth – podívejte se na Newton Kyme z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Newton Kyme dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Newton Kyme shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Newton Kyme, Velká Británie v Google Earth »

Letiště Newton Kyme a okolí

Letiště ve městě Newton Kyme a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Newton Kyme říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Newton Kyme (Velká Británie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Newton Kyme a celou oblast Velká Británie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Newton Kyme

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Newton Kyme: textový odkaz

satelitní mapu Newton Kyme: obrázkový odkaz

satelitní mapu Newton Kyme

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Newton Kyme: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Newton Kyme: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Newton Kyme: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sonume v oblasti Some-Aflao, Volta, Ghana
  2. Komma v oblasti Fthiotis, Sterea Ellas, Řecko
  3. San Juan v oblasti Hermosillo, Sonora, Mexiko
  4. Cancalanug v oblasti Cebu, Region 7, Filipíny
  5. Liutaizi v oblasti Jiashan, Anhui, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.