loading

Mapa letiště Belfast - Aldergrove Airport

{aa_reklama("Maplandia_cz_Top", "adTop");}

Belfast - Aldergrove Airport (BFS)

základní informace o letišti

název letiště: Belfast - Aldergrove Airport, Belfast Intl Airport, Belfast Aldergrove International Airport
zeměpisná poloha: 54° 39' 26" severní šířky, 6° 12' 56" západní délky
kód IATA: BFS
kód ICAO: EGAA

Mapa letiště Belfast - Aldergrove Airport

Podrobná mapa letiště Belfast - Aldergrove Airport (BFS) je zobrazena níže. Pro posun výřezu mapy a změnu měřítka použijte ovládání vlevo nahoře. Kliknutím na příslušná tlačíka můžete zvolit typ mapy: mapu ulic, satelitní mapu nebo mapu kombinovanou. Hledáte-li hotel blízko letiště Belfast - Aldergrove Airport, Velká Británie, využijte formulář umístěný pod mapou.

Mapa má pouze informativní charakter a je, stejně jako její obsah, poskytována bez záruky. Uživatel přebírá veškerá rizika spojená s jejím použitím, Maplandia.cz nenese žádnou odpovědnost za škodu nebo prodlení vyplývající z takového použití.

Hotely blízko letiště Belfast - Aldergrove Airport: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel u Belfast - Aldergrove Airport on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Belfast - Aldergrove Airport: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Online Hotel BookingMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů blízko letiště Belfast - Aldergrove Airport, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů blízko letiště Belfast - Aldergrove Airport

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování blízko letiště Belfast - Aldergrove Airport Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely blízko letiště Belfast - Aldergrove Airport. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotely blízko letiště Belfast - Aldergrove Airport

Hotely ležící blízko letiště Belfast - Aldergrove Airport jsou seřazeny podle vzdálenosti od letiště.

Místa v okolí letiště Belfast - Aldergrove Airport

Belfast - Aldergrove Airport je nejbližším letištěm při letu do následujících měst.



Jak odkázat na Satelitní mapa letiště Belfast - Aldergrove Airport

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si v následujícím přehledu a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní formulář pro hledání míst — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

Satelitní mapa letiště Belfast - Aldergrove Airport: textový odkaz

Satelitní mapa letiště Belfast - Aldergrove Airport: obrázkový odkaz

mapa letiště Belfast - Aldergrove Airport

Formulář pro hledání míst

satelitní mapy



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

Satelitní mapa letiště Belfast - Aldergrove Airport: malá mapa jako odkaz

Satelitní mapa letiště Belfast - Aldergrove Airport: středně velká mapa jako odkaz

Satelitní mapa letiště Belfast - Aldergrove Airport: velká mapa jako odkaz

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.