3D mapa Maendy

Satelitní mapa Maendy

název bez diakritiky: Maendy
správní zařazení: Cardiff - Caerdydd, Wales, Wales, Velká Británie, Evropa
zeměpisná poloha: 51° 30' 0" North, 3° 12' 0" West

Maendy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MaendyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Maendy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Maendy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cardiff - Caerdydd, Wales, Wales, Velká Británie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 30' 0" North, 3° 12' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Maendy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Maendy

Hotely Maendy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Maendy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Maendy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Maendy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Maendy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Maendy

3D mapa Maendy v Google Earth

satelitní 3D mapa Maendy, Velká Británie

3D mapa MaendyGoogle Earth – podívejte se na Maendy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Maendy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Maendy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Maendy, Velká Británie v Google Earth »

Letiště Maendy a okolí

Letiště ve městě Maendy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Maendy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Maendy (Velká Británie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Maendy a celou oblast Velká Británie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Maendy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Maendy: textový odkaz

satelitní mapu Maendy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Maendy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Maendy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Maendy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Maendy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ojol-li v oblasti Chollabuk-Do, Korejská republika
  2. Sami v oblasti Sanggau, Kalimantan Barat, Indonésie
  3. Ossendorf v oblasti Koln, Koln, Nordrhein-Westfalen, Německo
  4. Pie del Cerro v oblasti Soledad, Paraiso, Honduras
  5. Wangjiabai v oblasti Tong Xian, Beijing, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.