3D mapa El Carmelo

Satelitní mapa El Carmelo

název bez diakritiky: El Carmelo
správní zařazení: Falcon, Falcon, Venezuela, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 11° 54' 48" North, 70° 8' 10" West

El Carmelo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El CarmeloVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Carmelo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Carmelo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Falcon, Falcon, Venezuela, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 54' 48" North, 70° 8' 10" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Carmelo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Carmelo

Hotely El Carmelo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Carmelo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Carmelo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Carmelo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Carmelo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Carmelo

3D mapa El Carmelo v Google Earth

satelitní 3D mapa El Carmelo, Venezuela

3D mapa El CarmeloGoogle Earth – podívejte se na El Carmelo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Carmelo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Carmelo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Carmelo, Venezuela v Google Earth »

Letiště El Carmelo a okolí

Letiště ve městě El Carmelo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Carmelo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Carmelo (Venezuela)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Carmelo a celou oblast Venezuela. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Carmelo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Carmelo: textový odkaz

satelitní mapu El Carmelo: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Carmelo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Carmelo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Carmelo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Carmelo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Niani v oblasti Kasai-Oriental, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Vysoka v oblasti Bruntál, Moravskoslezský kraj, Česká republika
  3. Dalab v oblasti Lorestan, Írán
  4. Bouakro v oblasti Diabo, Bouake, Pobřeží slonoviny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.