3D mapa Sabana Seca

Satelitní mapa Sabana Seca

název bez diakritiky: Sabana Seca
správní zařazení: Pedro Maria Urena, Tachira, Venezuela, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 7° 56' 13" North, 72° 26' 53" West

Sabana Seca a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sabana SecaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sabana Seca. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sabana Seca, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pedro Maria Urena, Tachira, Venezuela, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 7° 56' 13" North, 72° 26' 53" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sabana Seca v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sabana Seca

Hotely Sabana Seca: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sabana Seca: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sabana Seca, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sabana Seca Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sabana Seca. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sabana Seca

3D mapa Sabana Seca v Google Earth

satelitní 3D mapa Sabana Seca, Venezuela

3D mapa Sabana SecaGoogle Earth – podívejte se na Sabana Seca z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sabana Seca dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sabana Seca shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sabana Seca, Venezuela v Google Earth »

Letiště Sabana Seca a okolí

Letiště ve městě Sabana Seca a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sabana Seca říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sabana Seca (Venezuela)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sabana Seca a celou oblast Venezuela. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sabana Seca

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sabana Seca: textový odkaz

satelitní mapu Sabana Seca: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sabana Seca

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sabana Seca: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sabana Seca: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sabana Seca: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Junco v oblasti Tela, Atlantida, Honduras
  2. Carmen Ines v oblasti Pedro P. Pena, Boqueron, Paraguay
  3. An-gol v oblasti South Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Marz v oblasti Kerman, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.