3D satelitní mapa Ấp Tân Long (1) v Google Earth

název bez diakritiky: Ap Tan Long (1)
správní zařazení: Mo Cay, Ben Tre, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 10° 12' 0" North, 106° 20' 0" East

Google Earth: Ấp Tân Long (1) a okolí

Google Earth – mapa Ap Tan Long (1)Vítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Ấp Tân Long (1). Zobrazené místo je známé jako Ap Tan Long (1), administrativně se řadí do oblasti Mo Cay, Ben Tre, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 10° 12' 0" North, 106° 20' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Ấp Tân Long (1): rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Ấp Tân Long (1) on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ấp Tân Long (1): garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ấp Tân Long (1), od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ấp Tân Long (1) Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ấp Tân Long (1). Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Ấp Tân Long (1) v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Ấp Tân Long (1) v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Ấp Tân Long (1) Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Ấp Tân Long (1) shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Ấp Tân Long (1). Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Ấp Tân Long (1) a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ấp Tân Long (1) říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ấp Tân Long (1) (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Ấp Tân Long (1) a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Barciademera v oblasti Pontevedra, Galicia, Španělsko
  2. Pangnang v oblasti Lashio, Shan, Barma
  3. Teta del Diablo v oblasti Antonio Pinto Salinas, Merida, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.