3D mapa Pho Ballay

Satelitní mapa Pho Ballay

název bez diakritiky: Pho Ballay
správní zařazení: Tuy Phong, Binh Thuan, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 11° 36' 0" North, 108° 39' 0" East

Pho Ballay a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pho BallayVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pho Ballay. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pho Ballay, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tuy Phong, Binh Thuan, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 36' 0" North, 108° 39' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pho Ballay v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pho Ballay

Hotely Pho Ballay: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pho Ballay: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pho Ballay, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pho Ballay Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pho Ballay. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pho Ballay

3D mapa Pho Ballay v Google Earth

satelitní 3D mapa Pho Ballay, Vietnam

3D mapa Pho BallayGoogle Earth – podívejte se na Pho Ballay z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pho Ballay dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pho Ballay shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pho Ballay, Vietnam v Google Earth »

Letiště Pho Ballay a okolí

Letiště ve městě Pho Ballay a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pho Ballay říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pho Ballay (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pho Ballay a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pho Ballay

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pho Ballay: textový odkaz

satelitní mapu Pho Ballay: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pho Ballay

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pho Ballay: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pho Ballay: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pho Ballay: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bol'shaya Vergunka v oblasti Luhanska, Ukrajina
  2. Matotli v oblasti Multan, Punjab, Pákistán
  3. Konstantinogradovka v oblasti Ivanovskiy rayon, Amurskaya Oblast, Rusko
  4. Pressoir-Prompt v oblasti Evry, Essonne, Ile-de-France, Francie
  5. Waryong-dong v oblasti Changang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.