3D mapa De Homau

Satelitní mapa De Homau

název bez diakritiky: De Homau
správní zařazení: An Khe, Gia Lai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 14° 9' 0" North, 108° 41' 0" East

De Homau a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa De HomauVítejte na stránce věnované satelitní mapě De Homau. Název zobrazeného místa bez diakritiky je De Homau, administrativně je místo zařazeno do oblasti An Khe, Gia Lai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 9' 0" North, 108° 41' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: De Homau v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely De Homau

Hotely De Homau: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely De Homau: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě De Homau, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě De Homau Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě De Homau. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města De Homau

3D mapa De Homau v Google Earth

satelitní 3D mapa De Homau, Vietnam

3D mapa De HomauGoogle Earth – podívejte se na De Homau z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu De Homau dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu De Homau shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa De Homau, Vietnam v Google Earth »

Letiště De Homau a okolí

Letiště ve městě De Homau a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích De Homau říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast De Homau (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro De Homau a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu De Homau

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu De Homau: textový odkaz

satelitní mapu De Homau: obrázkový odkaz

satelitní mapu De Homau

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu De Homau: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu De Homau: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu De Homau: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mubarakpur v oblasti Sukkur, Sind, Pákistán
  2. Mohammadabad v oblasti Chaharmahal and Bakhtiar, Írán
  3. Rubio v oblasti La Habana, Kuba

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.