3D mapa Plei Mang (2)

Satelitní mapa Plei Mang (2)

název bez diakritiky: Plei Mang (2)
správní zařazení: Kon Chro, Gia Lai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 13° 43' 0" North, 108° 40' 0" East

Plei Mang (2) a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Plei Mang (2)Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Plei Mang (2). Název zobrazeného místa bez diakritiky je Plei Mang (2), administrativně je místo zařazeno do oblasti Kon Chro, Gia Lai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 43' 0" North, 108° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Plei Mang (2) v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Plei Mang (2)

Hotely Plei Mang (2): rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Plei Mang (2): garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Plei Mang (2), od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Plei Mang (2) Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Plei Mang (2). Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Plei Mang (2)

3D mapa Plei Mang (2) v Google Earth

satelitní 3D mapa Plei Mang (2), Vietnam

3D mapa Plei Mang (2)Google Earth – podívejte se na Plei Mang (2) z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Plei Mang (2) dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Plei Mang (2) shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Plei Mang (2), Vietnam v Google Earth »

Letiště Plei Mang (2) a okolí

Letiště ve městě Plei Mang (2) a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Plei Mang (2) říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Plei Mang (2) (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Plei Mang (2) a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Plei Mang (2)

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Plei Mang (2): textový odkaz

satelitní mapu Plei Mang (2): obrázkový odkaz

satelitní mapu Plei Mang (2)

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Plei Mang (2): malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Plei Mang (2): středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Plei Mang (2): velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Malimba v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Spineda v oblasti Treviso, Veneto, Itálie
  3. Prestavlky v oblasti Plzeň-jih, Plzeňský kraj, Česká republika
  4. Kampong Durian Guling v oblasti Terengganu, Malajsie
  5. North Pacolet v oblasti Spartanburg County, South Carolina, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.