3D mapa Plây Ku

Satelitní mapa Plây Ku

název bez diakritiky: Play Ku
správní zařazení: Playku, Gia Lai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 13° 59' 0" North, 108° 0' 0" East

Plây Ku a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Play KuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Plây Ku. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Play Ku, administrativně je místo zařazeno do oblasti Playku, Gia Lai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 59' 0" North, 108° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Plây Ku v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Plây Ku

Hotely Plây Ku: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Plây Ku: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Plây Ku, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Plây Ku Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Plây Ku. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Plây Ku

3D mapa Plây Ku v Google Earth

satelitní 3D mapa Plây Ku, Vietnam

3D mapa Plây KuGoogle Earth – podívejte se na Plây Ku z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Plây Ku dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Plây Ku shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Plây Ku, Vietnam v Google Earth »

Letiště Plây Ku a okolí

Letiště ve městě Plây Ku a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Plây Ku říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Plây Ku (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Plây Ku a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Plây Ku

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Plây Ku: textový odkaz

satelitní mapu Plây Ku: obrázkový odkaz

satelitní mapu Plây Ku

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Plây Ku: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Plây Ku: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Plây Ku: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oberdrackenstein v oblasti Goppingen, Stuttgart, Baden-Wurttemberg, Německo
  2. Ouadougou Sikoro v oblasti Koulikoro, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.