3D satelitní mapa Nhã Nam v Google Earth

název bez diakritiky: Nha Nam
správní zařazení: Yen The, Ha Bac, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 27' 0" North, 106° 6' 0" East

Google Earth: Nhã Nam a okolí

Google Earth – mapa Nha NamVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Nhã Nam. Zobrazené místo je známé jako Nha Nam, administrativně se řadí do oblasti Yen The, Ha Bac, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 21° 27' 0" North, 106° 6' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Nhã Nam: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Nhã Nam on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nhã Nam: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nhã Nam, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nhã Nam Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nhã Nam. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Nhã Nam v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Nhã Nam v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Nhã Nam Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Nhã Nam shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Nhã Nam. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Nhã Nam a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nhã Nam říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nhã Nam (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Nhã Nam a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Liulimiao v oblasti Huairou, Beijing, Čína
  2. Mallawala v oblasti Jhang, Punjab, Pákistán
  3. El Pedregal v oblasti Abasolo, Guanajuato, Mexiko
  4. Gitaru v oblasti Central, Keňa
  5. Kathiraveli v oblasti Eastern, Srí Lanka

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.