3D mapa Nam Khoa

Satelitní mapa Nam Khoa

název bez diakritiky: Nam Khoa
správní zařazení: Hoang Su Phi, Ha Giang, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 22° 35' 0" North, 104° 41' 0" East

Nam Khoa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nam KhoaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nam Khoa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nam Khoa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hoang Su Phi, Ha Giang, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 35' 0" North, 104° 41' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nam Khoa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nam Khoa

Hotely Nam Khoa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nam Khoa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nam Khoa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nam Khoa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nam Khoa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nam Khoa

3D mapa Nam Khoa v Google Earth

satelitní 3D mapa Nam Khoa, Vietnam

3D mapa Nam KhoaGoogle Earth – podívejte se na Nam Khoa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nam Khoa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nam Khoa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nam Khoa, Vietnam v Google Earth »

Letiště Nam Khoa a okolí

Letiště ve městě Nam Khoa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nam Khoa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nam Khoa (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nam Khoa a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nam Khoa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nam Khoa: textový odkaz

satelitní mapu Nam Khoa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nam Khoa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nam Khoa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nam Khoa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nam Khoa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ush Qanah at Tahtaniyah v oblasti Aleppo (Halab), Sýrie
  2. Stikla v oblasti Ostfold, Norsko
  3. Ban Nikhom Soi v oblasti Surat Thani, Southern, Thajsko
  4. Latortanya v oblasti Szalbolcs-Szatmar-Bereg, Maďarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.