3D mapa Bản Bô

Satelitní mapa Bản Bô

název bez diakritiky: Ban Bo
správní zařazení: Yen Minh, Ha Giang, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 23° 5' 0" North, 105° 17' 0" East

Bản Bô a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban BoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bản Bô. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Bo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Yen Minh, Ha Giang, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 5' 0" North, 105° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bản Bô v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bản Bô

Hotely Bản Bô: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bản Bô: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bản Bô, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bản Bô Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bản Bô. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bản Bô

3D mapa Bản Bô v Google Earth

satelitní 3D mapa Bản Bô, Vietnam

3D mapa Bản BôGoogle Earth – podívejte se na Bản Bô z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bản Bô dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bản Bô shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bản Bô, Vietnam v Google Earth »

Letiště Bản Bô a okolí

Letiště ve městě Bản Bô a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bản Bô říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bản Bô (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bản Bô a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bản Bô

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bản Bô: textový odkaz

satelitní mapu Bản Bô: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bản Bô

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bản Bô: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bản Bô: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bản Bô: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Xiaoqiaowangang v oblasti Pinghu, Zhejiang, Čína
  2. Mecufi v oblasti Mecufi, Cabo Delgado, Mozambik
  3. Camalotal v oblasti Melchor de Menco, Peten, Guatemala
  4. Penk v oblasti Spittal an der Drau, Karnten, Rakousko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.