3D mapa Cơ Xa

Satelitní mapa Cơ Xa

název bez diakritiky: Co Xa
správní zařazení: Dong Anh, Ha Noi, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 3' 0" North, 105° 52' 0" East

Cơ Xa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Co XaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cơ Xa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Co Xa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dong Anh, Ha Noi, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 3' 0" North, 105° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cơ Xa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cơ Xa

Hotely Cơ Xa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cơ Xa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cơ Xa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cơ Xa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cơ Xa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cơ Xa

3D mapa Cơ Xa v Google Earth

satelitní 3D mapa Cơ Xa, Vietnam

3D mapa Cơ XaGoogle Earth – podívejte se na Cơ Xa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cơ Xa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cơ Xa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cơ Xa, Vietnam v Google Earth »

Letiště Cơ Xa a okolí

Letiště ve městě Cơ Xa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cơ Xa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cơ Xa (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cơ Xa a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cơ Xa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cơ Xa: textový odkaz

satelitní mapu Cơ Xa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cơ Xa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cơ Xa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cơ Xa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cơ Xa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Danzi v oblasti Chuxian, Anhui, Čína
  2. Gidemo v oblasti Bambadinca, Bafata, Guinea-Bissau
  3. Latif v oblasti Lorestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.