3D mapa Ðại Yên

Satelitní mapa Ðại Yên

název bez diakritiky: Dai Yen
správní zařazení: Inner City, Ha Noi, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 2' 0" North, 105° 49' 0" East

Ðại Yên a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dai YenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ðại Yên. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dai Yen, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inner City, Ha Noi, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 2' 0" North, 105° 49' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ðại Yên v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ðại Yên

Hotely Ðại Yên: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ðại Yên: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ðại Yên, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ðại Yên Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ðại Yên. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ðại Yên

3D mapa Ðại Yên v Google Earth

satelitní 3D mapa Ðại Yên, Vietnam

3D mapa Ðại YênGoogle Earth – podívejte se na Ðại Yên z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ðại Yên dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ðại Yên shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ðại Yên, Vietnam v Google Earth »

Letiště Ðại Yên a okolí

Letiště ve městě Ðại Yên a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ðại Yên říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ðại Yên (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ðại Yên a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ðại Yên

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ðại Yên: textový odkaz

satelitní mapu Ðại Yên: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ðại Yên

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ðại Yên: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ðại Yên: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ðại Yên: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Donji Maljevac v oblasti Karlovac, Chorvatsko
  2. Medveditskiy v oblasti Lesozavodskiy rayon, Primorskiy Kray, Rusko
  3. Katasang v oblasti Kurram, F.a.T.a., Pákistán
  4. Four Ashes v oblasti Staffordshire County, West Midlands, England, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.