3D satelitní mapa Hao Nam v Google Earth

název bez diakritiky: Hao Nam
správní zařazení: Inner City, Ha Noi, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 2' 0" North, 105° 50' 0" East

Google Earth: Hao Nam a okolí

Google Earth – mapa Hao NamVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Hao Nam. Zobrazené místo je známé jako Hao Nam, administrativně se řadí do oblasti Inner City, Ha Noi, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 21° 2' 0" North, 105° 50' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Hao Nam: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Hao Nam on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hao Nam: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hao Nam, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hao Nam Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hao Nam. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Hao Nam v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Hao Nam v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Hao Nam Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Hao Nam shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Hao Nam. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Hao Nam a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hao Nam říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hao Nam (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Hao Nam a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Tajabad v oblasti Kerman, Írán
  2. Dumu v oblasti Fuyang, Zhejiang, Čína
  3. Yongjin-dong v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Haldenstein v oblasti Graubunden, Ostschweiz, Švýcarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.