3D satelitní mapa Ngọc Hà v Google Earth

název bez diakritiky: Ngoc Ha
správní zařazení: Inner City, Ha Noi, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 2' 0" North, 105° 50' 0" East

Google Earth: Ngọc Hà a okolí

Google Earth – mapa Ngoc HaVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Ngọc Hà. Zobrazené místo je známé jako Ngoc Ha, administrativně se řadí do oblasti Inner City, Ha Noi, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 21° 2' 0" North, 105° 50' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Ngọc Hà: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Ngọc Hà on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ngọc Hà: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ngọc Hà, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ngọc Hà Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ngọc Hà. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Ngọc Hà v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Ngọc Hà v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Ngọc Hà Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Ngọc Hà shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Ngọc Hà. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Ngọc Hà a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ngọc Hà říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ngọc Hà (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Ngọc Hà a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Akulovo v oblasti Naro-Fominskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko
  2. Mezcales v oblasti Yoro, Yoro, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.