3D mapa Thanh Giam

Satelitní mapa Thanh Giam

název bez diakritiky: Thanh Giam
správní zařazení: Inner City, Ha Noi, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 1' 0" North, 105° 50' 0" East

Thanh Giam a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Thanh GiamVítejte na stránce věnované satelitní mapě Thanh Giam. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Thanh Giam, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inner City, Ha Noi, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 1' 0" North, 105° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Thanh Giam v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Thanh Giam

Hotely Thanh Giam: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Thanh Giam: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Thanh Giam, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Thanh Giam Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Thanh Giam. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Thanh Giam

3D mapa Thanh Giam v Google Earth

satelitní 3D mapa Thanh Giam, Vietnam

3D mapa Thanh GiamGoogle Earth – podívejte se na Thanh Giam z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Thanh Giam dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Thanh Giam shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Thanh Giam, Vietnam v Google Earth »

Letiště Thanh Giam a okolí

Letiště ve městě Thanh Giam a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Thanh Giam říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Thanh Giam (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Thanh Giam a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Thanh Giam

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Thanh Giam: textový odkaz

satelitní mapu Thanh Giam: obrázkový odkaz

satelitní mapu Thanh Giam

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Thanh Giam: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Thanh Giam: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Thanh Giam: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Paech'ononch'on v oblasti South Hwanghae, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Mampong v oblasti Amenfi, Western, Ghana
  3. Biba v oblasti Dja-Et-Lobo, Sud, Kamerun
  4. Gunpowder Estates v oblasti Baltimore County, Maryland, Spojené státy americké
  5. Munael-gol v oblasti Kang-Won-Do, Korejská republika
  6. Ametina v oblasti Ancuabe, Cabo Delgado, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.