3D mapa Vĩnh Phúc

Satelitní mapa Vĩnh Phúc

název bez diakritiky: Vinh Phuc
správní zařazení: Inner City, Ha Noi, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 2' 0" North, 105° 49' 0" East

Vĩnh Phúc a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vinh PhucVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vĩnh Phúc. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vinh Phuc, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inner City, Ha Noi, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 2' 0" North, 105° 49' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vĩnh Phúc v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vĩnh Phúc

Hotely Vĩnh Phúc: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vĩnh Phúc: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vĩnh Phúc, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vĩnh Phúc Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vĩnh Phúc. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vĩnh Phúc

3D mapa Vĩnh Phúc v Google Earth

satelitní 3D mapa Vĩnh Phúc, Vietnam

3D mapa Vĩnh PhúcGoogle Earth – podívejte se na Vĩnh Phúc z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vĩnh Phúc dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vĩnh Phúc shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vĩnh Phúc, Vietnam v Google Earth »

Letiště Vĩnh Phúc a okolí

Letiště ve městě Vĩnh Phúc a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vĩnh Phúc říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vĩnh Phúc (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vĩnh Phúc a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vĩnh Phúc

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vĩnh Phúc: textový odkaz

satelitní mapu Vĩnh Phúc: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vĩnh Phúc

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vĩnh Phúc: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vĩnh Phúc: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vĩnh Phúc: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Digoterie v oblasti Centre, Haiti
  2. Karzakkan v oblasti Bahrain, Bahrajn

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.