3D mapa Nguyễn Xá

Satelitní mapa Nguyễn Xá

název bez diakritiky: Nguyen Xa
správní zařazení: Can Loc, Ha Tinh, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 18° 28' 0" North, 105° 41' 0" East

Nguyễn Xá a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nguyen XaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nguyễn Xá. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nguyen Xa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Can Loc, Ha Tinh, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 28' 0" North, 105° 41' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nguyễn Xá v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nguyễn Xá

Hotely Nguyễn Xá: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nguyễn Xá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nguyễn Xá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nguyễn Xá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nguyễn Xá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nguyễn Xá

3D mapa Nguyễn Xá v Google Earth

satelitní 3D mapa Nguyễn Xá, Vietnam

3D mapa Nguyễn XáGoogle Earth – podívejte se na Nguyễn Xá z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nguyễn Xá dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nguyễn Xá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nguyễn Xá, Vietnam v Google Earth »

Letiště Nguyễn Xá a okolí

Letiště ve městě Nguyễn Xá a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nguyễn Xá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nguyễn Xá (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nguyễn Xá a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nguyễn Xá

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nguyễn Xá: textový odkaz

satelitní mapu Nguyễn Xá: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nguyễn Xá

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nguyễn Xá: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nguyễn Xá: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nguyễn Xá: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chiapa v oblasti Huehuetlan el Grande, Puebla, Mexiko
  2. Huangjiabaozi v oblasti Xiuyan, Liaoning, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.