3D mapa Ngănh Trê

Satelitní mapa Ngănh Trê

název bez diakritiky: Nganh Tre
správní zařazení: Da Bac, Hoa Binh, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 20° 47' 0" North, 105° 13' 0" East

Ngănh Trê a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nganh TreVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ngănh Trê. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nganh Tre, administrativně je místo zařazeno do oblasti Da Bac, Hoa Binh, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 47' 0" North, 105° 13' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ngănh Trê v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ngănh Trê

Hotely Ngănh Trê: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ngănh Trê: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ngănh Trê, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ngănh Trê Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ngănh Trê. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ngănh Trê

3D mapa Ngănh Trê v Google Earth

satelitní 3D mapa Ngănh Trê, Vietnam

3D mapa Ngănh TrêGoogle Earth – podívejte se na Ngănh Trê z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ngănh Trê dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ngănh Trê shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ngănh Trê, Vietnam v Google Earth »

Letiště Ngănh Trê a okolí

Letiště ve městě Ngănh Trê a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ngănh Trê říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ngănh Trê (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ngănh Trê a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ngănh Trê

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ngănh Trê: textový odkaz

satelitní mapu Ngănh Trê: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ngănh Trê

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ngănh Trê: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngănh Trê: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngănh Trê: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gardaoua v oblasti Bouza, Tahoua, Niger
  2. Shooting Creek v oblasti Clay County, North Carolina, Spojené státy americké
  3. Ch'iksan v oblasti Changang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Kranea v oblasti Trikala, Thessalia, Řecko
  5. Munoz Grillo v oblasti Caguas Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.