3D mapa Som Jô

Satelitní mapa Som Jô

název bez diakritiky: Som Jo
správní zařazení: Da Bac, Hoa Binh, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 20° 43' 0" North, 105° 7' 0" East

Som Jô a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Som JoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Som Jô. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Som Jo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Da Bac, Hoa Binh, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 43' 0" North, 105° 7' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Som Jô v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Som Jô

Hotely Som Jô: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Som Jô: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Som Jô, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Som Jô Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Som Jô. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Som Jô

3D mapa Som Jô v Google Earth

satelitní 3D mapa Som Jô, Vietnam

3D mapa Som JôGoogle Earth – podívejte se na Som Jô z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Som Jô dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Som Jô shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Som Jô, Vietnam v Google Earth »

Letiště Som Jô a okolí

Letiště ve městě Som Jô a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Som Jô říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Som Jô (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Som Jô a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Som Jô

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Som Jô: textový odkaz

satelitní mapu Som Jô: obrázkový odkaz

satelitní mapu Som Jô

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Som Jô: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Som Jô: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Som Jô: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Klimatino v oblasti Uglichskiy rayon, Yaroslavskaya Oblast, Rusko
  2. Calheiros v oblasti Ponte de Lima, Minho-Lima, Norte, Portugalsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.