3D mapa Xóm Giu Chong

Satelitní mapa Xóm Giu Chong

název bez diakritiky: Xom Giu Chong
správní zařazení: Luong Son, Hoa Binh, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 20° 54' 0" North, 105° 25' 0" East

Xóm Giu Chong a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Xom Giu ChongVítejte na stránce věnované satelitní mapě Xóm Giu Chong. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Xom Giu Chong, administrativně je místo zařazeno do oblasti Luong Son, Hoa Binh, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 54' 0" North, 105° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Xóm Giu Chong v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Xóm Giu Chong

Hotely Xóm Giu Chong: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Xóm Giu Chong: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Xóm Giu Chong, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Xóm Giu Chong Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Xóm Giu Chong. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Xóm Giu Chong

3D mapa Xóm Giu Chong v Google Earth

satelitní 3D mapa Xóm Giu Chong, Vietnam

3D mapa Xóm Giu ChongGoogle Earth – podívejte se na Xóm Giu Chong z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Xóm Giu Chong dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Xóm Giu Chong shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Xóm Giu Chong, Vietnam v Google Earth »

Letiště Xóm Giu Chong a okolí

Letiště ve městě Xóm Giu Chong a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Xóm Giu Chong říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Xóm Giu Chong (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Xóm Giu Chong a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Xóm Giu Chong

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Xóm Giu Chong: textový odkaz

satelitní mapu Xóm Giu Chong: obrázkový odkaz

satelitní mapu Xóm Giu Chong

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Xóm Giu Chong: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Xóm Giu Chong: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Xóm Giu Chong: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kobylichi v oblasti Mahilyow, Bělorusko
  2. C. Maxanuquene v oblasti Xai-Xai, Gaza, Mozambik
  3. El Manguito v oblasti Ortiz, Guarico, Venezuela
  4. Funfling v oblasti Melk, Niederosterreich, Rakousko
  5. Oveng v oblasti Dja-Et-Lobo, Sud, Kamerun

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.