3D satelitní mapa Bản Bon v Google Earth

název bez diakritiky: Ban Bon
správní zařazení: Mai Chau, Hoa Binh, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 20° 43' 0" North, 105° 3' 0" East

Google Earth: Bản Bon a okolí

Google Earth – mapa Ban BonVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Bản Bon. Zobrazené místo je známé jako Ban Bon, administrativně se řadí do oblasti Mai Chau, Hoa Binh, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 20° 43' 0" North, 105° 3' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Bản Bon: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Bản Bon on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bản Bon: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bản Bon, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bản Bon Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bản Bon. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Bản Bon v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Bản Bon v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Bản Bon Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Bản Bon shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Bản Bon. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Bản Bon a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bản Bon říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bản Bon (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Bản Bon a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Myintha v oblasti Phaungbyin, Sagaing, Barma
  2. `Izbat Ahmad Abu as Su`ud v oblasti Al Daqahliyah (Dakahlia), Lower Egypt, Egypt
  3. Toktat v oblasti Mong Mao, Shan, Barma
  4. Imeni Stalina v oblasti Mary, Turkmenistán
  5. Do v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.