3D mapa Bản Pho

Satelitní mapa Bản Pho

název bez diakritiky: Ban Pho
správní zařazení: Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 22° 19' 0" North, 103° 53' 0" East

Bản Pho a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban PhoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bản Pho. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Pho, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 19' 0" North, 103° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bản Pho v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bản Pho

Hotely Bản Pho: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bản Pho: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bản Pho, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bản Pho Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bản Pho. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bản Pho

3D mapa Bản Pho v Google Earth

satelitní 3D mapa Bản Pho, Vietnam

3D mapa Bản PhoGoogle Earth – podívejte se na Bản Pho z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bản Pho dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bản Pho shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bản Pho, Vietnam v Google Earth »

Letiště Bản Pho a okolí

Letiště ve městě Bản Pho a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bản Pho říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bản Pho (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bản Pho a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bản Pho

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bản Pho: textový odkaz

satelitní mapu Bản Pho: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bản Pho

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bản Pho: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bản Pho: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bản Pho: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Rejoya v oblasti Popayan, Cauca, Kolumbie
  2. Yablonovo v oblasti Korochanskiy rayon, Belgorodskaya Oblast, Rusko
  3. Archi v oblasti Massenya, Chari-Baguimi, Čad
  4. Penas Azules v oblasti Chihuahua, Chihuahua, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.