3D satelitní mapa Giang Tả Tchay v Google Earth

název bez diakritiky: Giang Ta Tchay
správní zařazení: Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 22° 18' 0" North, 103° 52' 0" East

Google Earth: Giang Tả Tchay a okolí

Google Earth – mapa Giang Ta TchayVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Giang Tả Tchay. Zobrazené místo je známé jako Giang Ta Tchay, administrativně se řadí do oblasti Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 22° 18' 0" North, 103° 52' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Giang Tả Tchay: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Giang Tả Tchay on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Giang Tả Tchay: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Giang Tả Tchay, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Giang Tả Tchay Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Giang Tả Tchay. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Giang Tả Tchay v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Giang Tả Tchay v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Giang Tả Tchay Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Giang Tả Tchay shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Giang Tả Tchay. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Giang Tả Tchay a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Giang Tả Tchay říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Giang Tả Tchay (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Giang Tả Tchay a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Himmersundet v oblasti Nordmaling Kommun, Vasterbottens Lan, Švédsko
  2. Staudenhauser v oblasti Zwickauer Land, Sachsen, Sachsen, Německo
  3. Najaf Shah v oblasti Multan, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.