3D mapa Hầu Thào

Satelitní mapa Hầu Thào

název bez diakritiky: Hau Thao
správní zařazení: Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 22° 19' 0" North, 103° 53' 0" East

Hầu Thào a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hau ThaoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hầu Thào. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hau Thao, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 19' 0" North, 103° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hầu Thào v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hầu Thào

Hotely Hầu Thào: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hầu Thào: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hầu Thào, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hầu Thào Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hầu Thào. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hầu Thào

3D mapa Hầu Thào v Google Earth

satelitní 3D mapa Hầu Thào, Vietnam

3D mapa Hầu ThàoGoogle Earth – podívejte se na Hầu Thào z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hầu Thào dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hầu Thào shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hầu Thào, Vietnam v Google Earth »

Letiště Hầu Thào a okolí

Letiště ve městě Hầu Thào a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hầu Thào říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hầu Thào (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hầu Thào a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hầu Thào

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hầu Thào: textový odkaz

satelitní mapu Hầu Thào: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hầu Thào

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hầu Thào: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hầu Thào: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hầu Thào: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ta-peng v oblasti Hsipaw, Shan, Barma
  2. Yonmyong v oblasti Kyongsangbuk-Do, Korejská republika
  3. Shoghor v oblasti Chitral, N.W.F.P., Pákistán
  4. Kita-sugita v oblasti Fukushima, Tohoku, Japonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.