3D mapa Bắc Tà Tuôm

Satelitní mapa Bắc Tà Tuôm

název bez diakritiky: Bac Ta Tuom
správní zařazení: Tx.Lao Cai, Lao Cai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 22° 28' 0" North, 103° 59' 0" East

Bắc Tà Tuôm a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bac Ta TuomVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bắc Tà Tuôm. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bac Ta Tuom, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tx.Lao Cai, Lao Cai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 28' 0" North, 103° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bắc Tà Tuôm v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bắc Tà Tuôm

Hotely Bắc Tà Tuôm: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bắc Tà Tuôm: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bắc Tà Tuôm, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bắc Tà Tuôm Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bắc Tà Tuôm. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bắc Tà Tuôm

3D mapa Bắc Tà Tuôm v Google Earth

satelitní 3D mapa Bắc Tà Tuôm, Vietnam

3D mapa Bắc Tà TuômGoogle Earth – podívejte se na Bắc Tà Tuôm z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bắc Tà Tuôm dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bắc Tà Tuôm shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bắc Tà Tuôm, Vietnam v Google Earth »

Letiště Bắc Tà Tuôm a okolí

Letiště ve městě Bắc Tà Tuôm a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bắc Tà Tuôm říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bắc Tà Tuôm (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bắc Tà Tuôm a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bắc Tà Tuôm

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bắc Tà Tuôm: textový odkaz

satelitní mapu Bắc Tà Tuôm: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bắc Tà Tuôm

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bắc Tà Tuôm: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bắc Tà Tuôm: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bắc Tà Tuôm: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ogas v oblasti La Coruna, Galicia, Španělsko
  2. Chandai v oblasti Bogra Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  3. Fofi v oblasti Louga, Senegal
  4. Santo Rosario v oblasti Zambales, Region 3, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.