3D mapa Xóm Ông Tớn

Satelitní mapa Xóm Ông Tớn

název bez diakritiky: Xom Ong Ton
správní zařazení: Moc Hoa, Long An, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 10° 50' 0" North, 105° 56' 0" East

Xóm Ông Tớn a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Xom Ong TonVítejte na stránce věnované satelitní mapě Xóm Ông Tớn. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Xom Ong Ton, administrativně je místo zařazeno do oblasti Moc Hoa, Long An, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 50' 0" North, 105° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Xóm Ông Tớn v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Xóm Ông Tớn

Hotely Xóm Ông Tớn: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Xóm Ông Tớn: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Xóm Ông Tớn, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Xóm Ông Tớn Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Xóm Ông Tớn. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Xóm Ông Tớn

3D mapa Xóm Ông Tớn v Google Earth

satelitní 3D mapa Xóm Ông Tớn, Vietnam

3D mapa Xóm Ông TớnGoogle Earth – podívejte se na Xóm Ông Tớn z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Xóm Ông Tớn dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Xóm Ông Tớn shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Xóm Ông Tớn, Vietnam v Google Earth »

Letiště Xóm Ông Tớn a okolí

Letiště ve městě Xóm Ông Tớn a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Xóm Ông Tớn říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Xóm Ông Tớn (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Xóm Ông Tớn a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Xóm Ông Tớn

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Xóm Ông Tớn: textový odkaz

satelitní mapu Xóm Ông Tớn: obrázkový odkaz

satelitní mapu Xóm Ông Tớn

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Xóm Ông Tớn: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Xóm Ông Tớn: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Xóm Ông Tớn: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pedra do Frade v oblasti La Coruna, Galicia, Španělsko
  2. Gilyatskiye Uandi v oblasti Aleksandrovsk-Sakhalinskiy rayon, Sakhalinskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.